RUSEST

Moedisain ja õmblemine

Vastus küsimusele, miks inimesed eelistavad disainrõivaid, mitte suurtest ostukeskustest leitavaid sadu erinevaid riideesemeid, on väga lihtne. Inimesed tahavad säilitada oma individuaalsust riietes, omada enda stiili, mitte sõltuda moest ja valikust, mida müüakse poes ehk erineda hallist massist.

Interneti pood

Olga Mitjunova - autoritööd

Igapäevane rõivastus on mõeldud tööks ja erinevateks tegevusteks (kool, jalutamine, näituste külastamine jt.) Igapäevase riietuse iseloom ja stiil sõltub, millega inimene tegeleb, tema eluhoiakust. Kuna tänapäeva inimeste elu on üsna kirju, siis ka igapäevane riietus on igakülgne.

See on riietus erilisteks sündmusteks: erilised peod, vastuvõtud, teatri külastamine, kuigi tänapäeva inimene käib teatris pärast tööd, igapäevases riietuses. Pidulik riietus peab looma erilise tuju ja piduliku atmosfääri.

Individuaalne pulmakleidi eksklusiivsete mudelite õmblemine. Pruudid, puutudes kokku suure pulmakleitide valikuga, ei suuda alati teha õige otsuse, võttes arvesse oma figuuri, juuksevärvi ja üldolemuse! Iga kleit peab esile tooma väärtuse ja peitma puudused. Sellisel juhul kõige õigemaks otsuseks on õmmelda kleit tellimusega.

Eksklusiivsed kollektsioonid moekunstniku Olga Mitjunova (Rõbalko) poolt erinevatel aegadel.

Rõivaste parandus

Erinevad töö paranduse liigid teie lemmikrõivastele. Meie juures te võite lühendada ja kinni õmmelda püksid, teksad või seeliku. Muuta kleidi pikkust, pintsaku ja jope varrukaid. Vahetada rõivastel lukku. Rõivaste sobitamine figuuriga.

Rõivaste dekoor

Valmisrõivaste dekoor, mis on teie arvates igavad ja vanad. Meil igaühel on lemmikrõivad, millest ei taha lahti saada. Aga kui lüüa katki oma lemmiktass või katkine suveniir ning peita see kappi ja harvadel juhtudel seda imetleda, siis teie lemmikriietus, muutudes kõlbmatuks, ei ole ära teeninud sellist saatust. Oma lemmik rõivaid tuleb kanda.

Aksessuaarid

Erinevate aksessuaaride valmistamine rõivastele nagu juukseklamber, võruke, erinevad kaunistused, kõrvarõngad, prossid, vööd, kotid, peakatted, kindad.

Eskiisid

Te võite tutvuda erinevate eskiisidega mõnedest kollektsioonidest ja erinevatest mudelitest.